W naszym asortymencie dostępne są jednoosiowe przyczepki samochodowe, które cieszą się dużą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. To dlatego, że charakteryzują się one wielofunkcyjnością oraz atrakcyjną ceną. Te przyczepy doskonale sprawdzają się przy przewożeniu ładunków o dużych gabarytach lub znacznej wadze, ponieważ ich całkowita dopuszczalna masa wynosi do 750 kg.

Te jednoosiowe przyczepki są lekkie, proste w obsłudze i pozwalają na bezpieczny transport różnych materiałów, takich jak materiały budowlane, meble, opał czy nawet niewielki sprzęt ogrodniczy lub budowlany. Ich użytkowanie nie wymaga dodatkowych uprawnień, zgodnie z przepisami prawa, mogą być holowane przez dowolny pojazd o całkowitej masie nie przekraczającej 3,5 tony.

Jeśli jesteś zainteresowany, pełną ofertę jednoosiowych przyczepek możesz sprawdzić osobiście w sklepie Best Przyczepy, który znajduje się pod adresem ul. Wąska 1b, Gościcino 84-241, Pomorskie, lub także dostępna jest w  sklepie online   https://sklep-bestprzyczepy.pl/pl/c/Przyczepy-Jednoosiowe/16